Privatumo politika

​Sampas, UAB įsipareigoja saugoti jūsų privatumą. Šioje Privatumo ir slapukų politikoje (toliau – privatumo politika) jums aiškiai, suprantamai ir išsamiai pristatome mūsų duomenų tvarkymo praktiką, asmens duomenų tvarkymo sąlygas bei kokias teises, susijusias su asmens duomenų rinkimu ir naudojimu, turite Jūs patys. Apsilankę http://www.baltijosveterinarijosklinika.lt svetainėje turite galimybę pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti. Spustelėje "Redaguoti" mygtuką galite atsisakyti visų nebūtinųjų slapukų. Priimta slapukų informacija saugoma 1 metus laiko.

Kas mes esame

Mūsų rekvizitai:
UAB „SAMPAS“
Įmonės kodas 303209378
Adresas Architektų g. 70, Vilnius
Elektroninio pašto adresas: baltijosveterinarija@gmail.com
Telefonas: +37063633343

Kokią informaciją mes renkame?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją: informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių); informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, registracijos formos duomenis, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius bet kokią kitą informaciją (savo vardą, pavardę, telefono numerį, el.paštą), kurią Jūs savo noru siunčiate mums naudodami mūsų puslapyje integruotas formas. Norėdami atsisakyti naujienlaiškių, paspauskite mygtuką arba nuorodą esančią elektroniniame laiške („Atsisakyti“, angl. unsubscribe).

Slapukų naudojimas

Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Naudodami Google, slapukais gaunamą informaciją mes naudojame: nustatyti grįžtančius vartotojus siekiant jiems suteikti geresnes paslaugas, siekiant vartotojams leisti lengviau patekti iš/į kitus mūsų tinklalapius jūsų vartojimo įpročių stebėsenai siekiant pateikti būtent jums aktualų turinį ir tobulinti tinklalapius ir naujienlaiškius pagal jūsų pageidavimus. Pas mus besireklamuojantieji arba mokėjimo paslaugų teikėjai irgi gali siųsti Jums slapukus. Savo interneto svetainėje mes skelbiame Google Adsense interesais paremtas reklamas. Jas taip, kad atspindėtų Jūsų interesus, parenka Google. Kad nustatytų Jūsų interesus, Google seks Jūsų elgesį internete naudodama slapukus. Jūs galite peržiūrėti, ištrinti ir pridėti interesų kategorijas, susietas su Jūsų naršykle, naudodami Google bendrovės Ads Preference Manager, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/. Jūs galite atsisakyti Adsense partnerių tinklo slapuko adresu http://www.google.com/privacy_ads.html . Tačiau šiame atsisakymo mechanizme naudojamas slapukas, ir jeigu Jūs ištrinsite slapukus iš savo kompiuterio, tai Jūsų atsisakymas nebus išsaugotas. Kad užsitikrintumėte, jog atsisakymas būtų išsaugotas konkrečiai naršyklei, turėtumėte naudoti Google naršyklės įskiepį, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/plugin . Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

Tiesioginė rinkodara

Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje (vardas, el. paštas ir/ar telefono numeris ir registracijos formoje esantys duomenys apie Jus), bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams: Interneto svetainei administruoti; Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams; turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada išreikšti savo norą, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums toliau siunčiamas); trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti; Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

Politikos pakeitimai

Mes pasiliekame teisę atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais ir sutinkate, kad Jūsų informacija būtų apdorojama mūsų svetainės.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas. Įmonė neatsako už Jūsų asmens duomenų tvarkymą tretiesiems asmenims priklausančiose interneto svetainėse, taip pat ir tais atvejais, kai į jas Jūs patenkate per Svetainėje pateiktas nuorodas. Rekomenduojame atskirai susipažinti su kiekvienos ne mums priklausančios Jūsų aplankytos svetainės privatumo sąlygomis.

Kontaktai
+370 63633343
baltijosveterinarija@gmail.com
Darbo laikas
I - V 10 - 20 val.
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Adresas
Senasis Ukmergės k. 39A
Užubaliai, Vilniaus r.
Visos teisės saugomos 2023
Baltijos veterinarijos klinika